Brobud Zamość

Przelacz na wersje pen strony

Brobud Zamość - partner w budowie - Zamość - Lubelskie

O firmie

 

 

realizuje wysokiej jakości usługi ciesielsko-dekarskie. W swoich pracach przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne technologie i materiały. Wykonujemy prace zarówno na obiektach sakralnych, mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Wiele lat działalności w branży dekarsko-blacharskiej pozwoliły nam na ugruntowanie wiedzy i umiejętności. Bazujemy na sprawdzonych materiałach, uznanych producentów, które w połączeniu z wypracowanymi metodami i wiedzą techniczną pozwalają zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie w możliwie najniższej cenie.

W obecnej chwili jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kompleksowy kosztorys dachu, z uwzględnieniem wszystkich najmniejszych szczegółów oraz obowiązujących przepisów. Analizując zawarte pozycje planów i kosztorysów, jesteśmy w stanie zaproponować inne rozwiązanie, często tańsze i dogodniejsze w eksploatacji.

Ważnym filarem naszej działalności jest własna produkcja blachy na rąbek stojący, dzięki której możemy przedstawić Państwu konkurencyjną ofertę w najwyższej jakości wyrobu i wykonania pokryć dachowych. W/w blachę wykonujemy z materiałów tj.: miedź, aluminium, tytan-cynk jak również z blachy stalowej, powlekanej.

Działalność obejmuje również produkcję rynny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować rozmiar produktu do budynku i uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z odpadami.

Firma Brobud cieszy się dużym stażem w branży budowlanej, znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

Dobre zaplecze techniczne, oraz odpowiednie kwalifikacje naszego zespołu, zapewnią Państwu naprawdę wysoki standard wykonanej przez nas usługi. W naszym działaniu stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

 

Poprawiono: wtorek, 08, grudzień 2015 20:25

Odsłony: 2795

Sprzedaż

Poprawiono: wtorek, 09, październik 2012 19:42

Odsłony: 566

Brobud © 2016 | All rights reserved

Gora/// Pelna wersja strony